شنبه 23 آذر 1398 - ساعت 16:46:45
1398/03/27 در ساعت 17:06:45

انتخاب کف پوش

انتحاب کف پوش که از مواد قابل استفاده مجدد از طریق پروسه های سازگار با محیط زیست تولید می شود.

انتخاب کف پوش

کفپوس مناسب انتخاب کنید

هنگامی که به انتخاب کفپوش برای خانه خود نیاز دارید؟ راه های زیادی وجود دارد. هزینه قطعا می شود به عنوان یکی از محرک های اصلی در تصمیم گیری شما و فراموش نکنید که آن را نیز آسان برای ایجاد سازگاری با محیط زیست و پایداری به معادله.

کف پوش مناسب برای شما

انتحاب کف پوش که از مواد قابل استفاده مجدد از طریق پروسه های سازگار با محیط زیست تولید می شود. همچنین تاثیرات کمی بر اکوسیستم های اطراف آن در طول دوره حیات خود، از زمان برداشت تا تولید، استفاده و دفع آن ایجاد می کند.

بنابراین، برخی از گزینه های "سبز" در دسترس شما هستند؟

چوب سخت

طبقه های چوبی برای قرن ها در سراسر جهان محبوب بوده است. آنها گرما و رنگ را به طرح داخلی خود اضافه می کنند، عملی و آسان برای تمیز کردن هستند و بر خلاف فرش، برای افراد دارای آلرژی عالی هستند. با توجه به نوع چوب انتخابی شما، یک انتخاب بزرگ و مناسب برای کفپوش محیط زیست است.

برای شروع، درختان یک منبع تجدیدپذیر هستند، اما یک گونه را انتخاب می کنند که به صورت تجاری رشد می کند و نه برداشت شده از جنگل بومی. آنها همچنین کربن را وقتی که رشد می کنند جذب می کنند و این در کف کف خود ذخیره می شود، نه به عنوان انتشار در جو. علاوه بر این، در پایان عمر مفید خود را در زیر پای خود، چوب خود را می توان repurposed و یا بازیافت، به طوری که کربن در داخل قفل شده است.

فن آوری های جدید نیز بسیاری از انواع چوب های چوبی را ساخته است بسیار آسان تر برای نصب از آنها در گذشته بوده است. آنها حتی می توانند سفارش داده شوند تا قبل از پایان کار، به این ترتیب نیازی نیست که قبل از نصب و یا پس از نصب، تخته ها را ماسه یا مهر و موم کنید - آنها می توانند به راحتی به طور مستقیم از جعبه قرار داده شوند.

بامبو

بامبو در هزاره ها یک طبقه سنتی در آسیا بوده است. به نظر می رسد این می تواند چوب سختی شبیه باشد، اما از منبع به سرعت در حال تجدید و منابع قابل احیاء بریده شده است؛ زیرا بامبو چمن است، نه چوب، و تنها 3-5 سال به بلوغ می رسد. آن را تا 70٪ کربن در سال بیشتر از چوب های چسبیده ذخیره می کند و همچنین می تواند بدون نیاز به پرورش دوباره برداشت شود، زیرا سیستم ریشه باقی مانده است. این به این معنی است که اثر کربن آن کم است، حتی پس از حمل و نقل خارج از آسیا نیز گنجانده شده است. آن قوی، بسیار با دوام، به طور طبیعی ضد باکتری، مقاوم در برابر حشرات و رطوبت است، که باعث می شود آن را برای محیط های مرطوب مناسب است.

تعدادی از انواع کفپوش بامبو در دسترس هستند، هر کدام در فرایند تولید متفاوت است، حیات اقتصادی در منبع و اولویت محلی. در آسیا، شایع ترین شکل با استفاده از شاخه های بامبو نازک، برش به همان اندازه صاف، و سپس به طول مشابه تقسیم شده است. سپس چوب می تواند رنگ، لعابی یا چیدمان طبیعی باقی بماند.

در خارج از آسیا، بیشتر برای پیدا کردن بیشتر پردازش شده، طبقه های بامبو تولید شده است. اینها به طور کلی از قطب بامبو بالغ ساخته شده است، دوباره به نوار برش داده می شوند، سپس پوست می کنند و آب پز می شوند تا نشاسته های طبیعی و قندهای طبیعی را حذف کنند. سپس چوب خشک و تخمگذار می شود و به ترتیب دو رنگ اصلی طبیعی، مانند روک و بلوط، ارائه می شود.

این زمانی است که به مرحله لمینیت می رسد که سازگاری زیست محیطی با کف پوش های بامبو به طور گسترده ای توزیع می شود. این به این دلیل است که به طور کلی با رزینهای اوره فرمالدئید (UF) همراه است که ترکیبات آلی فرار را انتشار می دهند، بنابراین برای کیفیت هوا مناسب نیستند. با این حال، بامبو از چسب های UF بسیار کمتری نسبت به گزینه های دیگر مانند زیر بنا استفاده می کند.

با این حال، محصولات و سیستم های بامبو موجود است که از UF استفاده نمی کنند. این سیستم های قفل بامبو ساده ترین در نصب، در واقع، با مفاصل است که به طور قاطع به محل قرار می گیرند و به شما اجازه می دهد که نگاه خود را با استفاده از تراز و رنگ پانچ ایجاد کنید.

چوب پنبه

کاشی های کف چوب یا تخته های چوبی ساخته شده از پوست از بلوط چوب پنبه ای است که از درخت زندگی به دقت برداشت می شود. این به این معنی است که یک منبع بسیار مقاوم در برابر کف پاکسازی و پایداری است. این یک بار در هر 10 سال یکبار از درخت کرچک جدا می شود، زمانی که درخت 25 ساله است. هر درخت می تواند تا 200 سال زندگی کند.

در رابطه با اصول طراحی دکوراسیون بیشتر بدانید.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%