رد کردن لینک ها

5 رنگ محبوب کابینت آشپزخانه در سال 2020

تقریباً هیچ محدودیتی برای گزینه های کابینت شما هنگام شروع بازسازی آشپزخانه وجود ندارد. به همین دلیل کارشناسان ما توصیه می کنند که ابتدا سبک کابینت آشپزخانه خود را انتخاب کنید ، زیرا هماهنگ کردن سایر عناصر طراحی بعد از انتخاب سبک طراحی بسیار آسان‌تر است.

کابینت هایی با رنگ قهوه ای روشن با بافت چوب

کابینت هایی با این سبک باعث ایجاد گرمی طبیعی به آشپزخانه می شوند. و شما می توانید به راحتی این نوع رنگ کابینت را با محیط ست کنید . این نوع کابینت بسیار پرطرفدار بوده ، صنایع چوبی مهراز می‌تواند به شما در طراحی و اجرای این نوع کابینت کمک کند.

سبک های کلاسیک کابینت در رنگ های آبی جسورانه

تعویض کابینت یک راه عالی برای ترکیب هر چه بیشتر رنگ در طراحی آشپزخانه شماست ، اما برخی از مالکان خانه نسبت به رنگ های پررنگ و مخصوصاً تیره تردید دارند. ولی واقعا زمانی که این رنگ اجرا میشود بسیار زیبا و خیره کننده است .

استفاده از 2 رنگ با کنتراست بالا

صحبت از آشپزخانه های دو رنگ … این یک روش جالب برای آزمایش رنگ است ، به خصوص در فضاهای کوچکتر. ما توصیه می کنیم کابینت های بالایی را با رنگ روشن و رنگ تیره تر برای کابینت های پایین ست کنید تا طراحی آشپزخانه شما از نظر بصری جذاب تر شود. به علاوه ، رنگ های تیره تمیز تر به نظر می رسند .

کابینت های خاکستری

صاحبان خانه که چیزی غیر از سفید را ترجیح می دهند ، اما هنوز هم می خواهند از یک پالت رنگی خنثی لذت ببرند ، غالباً رنگی را که دوست دارند به رنگ خاکستری تمایل پیدا کنند. این انتخاب رنگ گرم و دعوت کننده از کابینت ، الهام بخش ، و ست با میز و میزهای عقب است .

کابینت های سفارشی با راه حل های ذخیره سازی

راه حل های ذخیره سازی سفارشی امسال یک سبک پر روند است و امکانات تقریبا بی پایان است. بسیاری از مالکان خانه دوست دارند هر چقدر یکپارچه که می‌شود در کابینت آشپزخانه خود ادغام شوند. آنها همچنین از  عملکرد اضافه شده ای که این محصولات ارائه می دهند لذت می برند.

از ما بپرسید