رد کردن لینک ها

درباره ما

صنایع چوب مهراز با پشتوانه 35 ساله تجربه، دارای کارنامه درخشانی در صنعت چوب می باشد.برخورداری از مجموعه کارخانه های مجهز به ماشین آلات مدرن و منطبق با استانداردهای جهانی، استفاده از بهترین مواد اولیه، نیروی انسانی با تجربه و متخصص و همکاری با طراحان مطرح ایتالیایی سبب شده محصولات این شرکت قابل رقابت و عرضه در کلاس جهانی باشند.

همچنین همکاری مستمر با معماران به نام، سازندگان معتبر و پروژه های لوکس گواه اعتماد حرفه ای ها به مهراز می باشد. از ویژگی ها و توانمندی های بارز و منحصر به فرد مهراز، تولید محصولات به صورت کاملا ًسفارشی و خاص و منطبق بر نظر مشتریان محترم می باشد.

مهمترین تولیدات مهراز عبارتند از:

  • کابینت آشپزخانه در مدل های کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن
  • میزهای تلویزیون، ویترین های دکوری، کمد و کلوزت
  • درب های لابی (ورودی و خروجی) و در دو نوع مسکونی و تجاری
  • دیواری سازی، سقف سازی، روشویی، قرنیز و…

گواهینامه های دریافتی ما

گواهینامه های مهراز

استاندارد CE اروپا (انطباق محصول با اروپای متحد)

استاندارد CE اروپا ، انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد را نشان می دهد . محصولی که موفق به اجرای این استاندارد می گردد ، قابلیت این را دارد که در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپایی و اتحادیه تجارت آزاد اروپا ، بدون محدودیت ، عملیات فروش و تجاری انجام دهد و عرضه گردد . گواهی  بعنوان استاندارد اروپا ، در واقع گواهی تضمین کیفیت اروپا محسوب می گردد که مورد پذیرش تقریباً تمامی کشورهای دنیاست.شرکت مهراز جزو معدود شرکت های فعال در حوزه صنایع چوب در کشور است که توانسته این گواهی معتبربین المللی را اخذ نماید .

گواهینامه های مهراز

سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001  

یک استاندارد عمومی سیستمی می باشد که تاکید بر رضایت مشتری ، بهبود مستمر و مدیریت کیفیت دارد . این سیستم با تمرکز بر فرآیندهای کلیدی ، موجب شناسایی نقاط ضعف سازمان شده و با تکنیک های موجود ، قادر به ریشه یابی و حل آنها خواهد بود . سازمانهای دارای این سیستم ، از مدیریتی خود ارزیاب برخوردارند که قادر خواهد بود تا هر نوع سلیقه ای را در مشتریان شناسایی و با تمرکز بر آنها ، رضایت مشتریان را تا حد وسیعی پوشش دهد .

گواهینامه های مهراز

گواهینامه IMS  سیستم مدیریت یکپارچه

گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه ، بیانگر استقرار چند سیستم مدیریتی در یک مجموعه بصورت یکپارچه و همزمان مبتنی بر اهداف سازمان طرح ریزی و استقرار می یابد . این سیستم حاصل طراحی و اجرای یک فرایند مدیریت واحد در اثبات تطبیق سیستم های مدیریتی با الزامات استانداردهای مرجع بر اساس مقررات موسسات اعتبار دهنده بین المللی می باشد . از مزایای ایجاد این سیستم در سازمان ، می توان به کاهش هزینه های استقرار ، ممیزی و نگهداری سیستم ها ، ایجاد یکنواختی در فعالیت زیر سیستم ها ، تمرکز سازمان داره کننده ، کاهش تعداد اجرای ممیزی و … اشاره نمود .شرکت مهراز ، اولین شرکت دارنده این گواهینامه در زمینه صنایع لوکس چوبی در سطح کشور می باشد

گواهینامه های مهراز

گواهینامه EFQM مدل تعالی سازمانی اتحادیه اروپا

مدل تعالی سازمانی ، این امکان را به سازمانها می دهد که عملکرد خود را ارزیابی و اندازه گیری کنند . بدین ترتیب که با مقایسه وضعیت موجود و مطلوب ، تفاوت ها را شناسایی و سپس با بررسی علل و وقوع این تفاوتها ، راه حل های بهبود وضع موجود را تبیین و اجرا نمایند .در واقع بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت ، باعث رشد و تعالی سازمانها می گردد و شرایطی را فراهم می نماید که کلیه ذینفعان متأثر از تعاملات با آن سازمان ، رضایت مند باشند .

گواهینامه های مهراز

ISO 1004 سیستم سنجش رضایت مشتریان

چارچوبی بین المللی برای سیستم مدیریت پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتریان است . این استاندارد راهنمایی است در ارتباط با طرح و برنامه ریزی و اجرای آن در جهت ارتقای سطح رضایت مشتریان که باعث می گردد که سازمان بر اساس طبقه بندی نیازهای مشتریان و مبتنی بر قواعد و الزامات این استاندارد ، در جهت بالا رفتن هر چه بیشتر رضایت مشتریان ، به فعالیت های خود ادامه دهد .

گواهینامه های مهراز

ISO 1002 مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان

چارچوبی بین المللی برای مدیریت و برنامه ریزی در جهت رضایتمندی مشتریان است . هدف اصلی این استاندارد ، مبتنی بر طرح و برنامه ریزی سازمان در جهت دستیابی به رضایت هر چه بیشترمشتریان ، بوسیله ایجاد یک محیط مشتری مدار و آماده پاسخ گویی به شکایات مشتریان و حل مشکلات آنها می باشد . تجزیه و تحلیل و ارزیابی شکایات ، ممیزی فرایند رسیدگی به شکایات و کنترل اثر بخشی اقدامات لازم ، بطور کاملاً محترمانه و بر اساس تکریم مشتریان ، از مهمترین مولفه های این استاندارد می باشد .

گواهینامه های مهراز

ISO 10015 سیستم مدیریت موثر فرایند آموزش

در این استاندارد ، بهبود مهارت ها ، ارتقای دانش و رفتارهای مناسب مورد تأکید می باشد . به عبارت دیگر ، بحث مهارت ، دانش و رفتار در در هم تنیده شده است . یکی از ویژگی های مهم و بارز این استاندارد ، توجه خاص به نیازسنجی فراگیر و همه جانبه و فرایندهای مرتبط با آن می باشد . این استاندارد به عنوان یک ابزار مدیریت کیفیت ، به مشخص کردن الزامات عملیاتی برای هر مرحله آموزشی در راستای ارتقای سطح دانش و مهارت کارکنان بکار گرفته می شود .

گواهینامه های مهراز

ISO 10668 استاندارد بین المللی ارزش گذاری برند

این استاندارد ، تعیین کننده الزاماتی پیرامون رویه ها و روش های اندازه گیری ارزش مادی برند می باشد . در این استاندارد ، چارچوبی برای ارزش گذاری برند مشخص می شود . از قبیل اهداف ، مبناها ، رویکردها ، روش های ارزش گذاری و یافتن داده ها و فرضیات کیفی را در بر می گیرد . همچنین روش های گزارش دهی درباره نتایج ارزش گذاری را نیز تعیین می کند . تأمین منابع مالی ، برنامه ریزی استراتژیک ، مدیریت برند و … از مهمترین اهداف این استاندارد می باشد .

گواهینامه های مهراز

ISO 14001 سیستم مدیریت محیط زیست

این استاندارد ، الزاماتی در رابطه با سیستم های زیست محیطی را تبیین می کند که بخش عمده آن شامل ساختار سازمانی ، منابع لازم ، برنامه ریزی فعالیت ها ، تشریح مسئولیت ها ، تعیین روش ها و نحوه اجرای صحیح کار در راستای حفظ محیط زیست را شامل می گردد . در واقع استاندارد، تضمین کیفیت محصول و ارائه خدمات را به لحاظ هماهنگی با الزامات زیست محیطی و حفظ آن را بیان می نماید.

گواهینامه های مهراز

ISO 10668 استاندارد بین المللی ارزش گذاری برند

این استاندارد ، تعیین کننده الزاماتی پیرامون رویه ها و روش های اندازه گیری ارزش مادی برند می باشد . در این استاندارد ، چارچوبی برای ارزش گذاری برند مشخص می شود . از قبیل اهداف ، مبناها ، رویکردها ، روش های ارزش گذاری و یافتن داده ها و فرضیات کیفی را در بر می گیرد . همچنین روش های گزارش دهی درباره نتایج ارزش گذاری را نیز تعیین می کند . تأمین منابع مالی ، برنامه ریزی استراتژیک ، مدیریت برند و … از مهمترین اهداف این استاندارد می باشد .

ISO45001استاندارد بین المللی ایمنی و بهداشت شغلی

این استاندارد با عنوان استاندارد بین المللی ایمنی و بهداشت شغلی معرفی شد و شامل الزامات و قوانینی است که به سازمان ها کمک کند، محیط کاری ایمن تری داشته باشند و بتوانند با این اصول میزان ریسک های ناشی از کار را کاهش دهند و همچنین سازمان ها بتوانند موضوع بهداشت و رفاه کارکنان را جدی تر پیگیری کنند.

در متن استاندارد ISO 45001:2018 هدف استاندارد این گونه تعریف شده است:

هدف سیستم مدیریت OH&S توانمندسازی سازمان در فراهم آوردن محل های کار سالم و ایمن، پیشگیری از آسیب ها و بیماری های مرتبط با کار و بهبود مداوم عملکرد ایمنی سازمان است.

گواهینامه های مهراز

کنگره سراسری یکصد مدیر برتر صنعت و تجارت کشور

همایش تجلیل و تقدیر از یکصد مدیر برتر صنعت و تجارت کشور با حضور مقامات وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، دبیر کل خانه صنعت و معدن و دبیر انجمن دارندگان نشان استاندارد و بسیار از مدیران و متولی و مسئولین ذیربط در مرداد ماه سال 1392 در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد . مدیریت محترم عامل شرکت مهراز نیز بعنوان یکی از یکصد مدیر برتر کشور انتخاب و مفتخر به دریافت تندیس ویژه گردیدند .

ویدیو معرفی مهراز :